MTÜ AUH tegevuse toetamine

Eduka MTÜ ja eriti heategevusorganisatsiooni loomiseks ning toimimiseks on alati vaja eelkõige inimesi, kel on huvi, motivatsioon ja ka võimalused panustada organisatsiooni tegevustesse ning ka nende arendamisse. Motiveeritud inimestest jääb aga väheks olukorras, kus organisatsioonil puuduvad majanduslikud võimalused midagi ära teha. Vähem oluline pole ka organisatsiooni üldine tuntus. Seega vajab edukas organisatsioon lisaks liikmetele ka välist abi.

Kui Sa leiad, et MTÜ AUH tegevus on vajalik, siis on Sul võimalik mitmel viisil meie tegevust veelgi paremaks muuta. Sinu võimalused on:

Liitu MTÜga AUH
Kui Sa soovid ise loomi aidata ning MTÜ AUH praegustes ja uutes (ka nt Sinu poolt algatatud) projektides kaasa lüüa, siis on seda kõige lihtsam teha MTÜ AUH liikmena. Liitumishuvi korral kirjuta meile: info@auh-auh.ee või täida MTÜ AUH liikme_avaldus ja saada see digiallkirjastatuna (või too paberil meieni) info@auh-auh.ee

Osale MTÜ AUH üritustel
MTÜ AUH on eelkõige tuntud varjupaikades korraldavate külastus- ja heakorrapäevade poolest. Suured heakorrapäevad toimuvad Tartu varjuppaigas kaks korda aastas – sügisel ja kevadel. Väiksematel külastus- ja heakorrapäevadel on võimalus osaleda kord kuus. Kui Sa oled heakorrapäevadel osalemisest huvitatud, siis liitu meie vabatahtlike listiga. Lisainfo asub www.auh-auh.ee/varjupaigalistid.

Infot MTÜ AUH muude ürituste kohta leiad meie meie Facebooki leheküljelt https://www.facebook.com/MTUAUH/events

Tutvusta MTÜ AUH tegevusi oma sõpradele ja tuttavatele
Kutsu oma sõpru ja tuttavaid MTÜ AUH üritustele, osale meie muudes projektides ning soovita teistele ka meie Facebooki lehekülgi.

MTÜ AUH Facebookis:
https://www.facebook.com/MTUAUH
MTÜ AUH projekt “Päike Kuuti” Facebookis:
https://www.facebook.com/PaikeKuuti

Osta MTÜ AUH helkur või rinnamärk
Lisainfot loe SIIT.

Anneta meile raha
Arveldusarved:

SEB EE861010220094983013
SWEDBANK EE042200221044497759

Pangas (sh Internetipangas) saate sõlmida ka püsikorralduslepingu, nõnda toetate loomakaitsega seotud ettevõtmisi igakuiselt kindla rahasummaga.

Anneta raha meie annatuskastidesse
MTÜ AUH annetuste kastide asukohad:
Tartu Ülikooli Raamatukogus (garderoobi juures)
W. Struve 1, Tartu
Avatud: E-R 9-22, L 11-20 ja P 11-17
www.utlib.ee

Eesti Maaülikooli väikeloomakliinikus
Kreutzwaldi 62, Tartu

http://loomakliinik.emu.ee/vaikeloomakliinik

Saada SMS
MTÜ-d AUH saab toetada saates SMS numbrile 13017 märksõnaga AUH. Sõnumi hind on 3,20 EUR.