kingitus2015

MTÜ AUH tänab kõiki, kes annetasid! Kokku oli annetajaid 9, lisaks 20 SMS’i saatjat. Koguti 242,54€. Sellest 80€ on suunatud Tartu Koduta Loomade Varjupaigale ning 10€ Viru varjupaigale. Ülejäänud summa jaotatakse võrdselt seitsme varjupaiga vahel. MTÜ AUH lisab omalt poolt veel annetuskastidest kogutud 655,27€.

Annetajad, kes nõustusid oma nime avaldamisega:
Alina Smirnova
Angelina Valk
Ago Sild
Ursula Noor
Kerstin Männiste
Leol Keldi

SUUR-SUUR AITÄH!

______________________________
MTÜ AUH korraldab 2015. a pühadeperioodil (29.11-31.12.2015) koduta loomade heaolu parendamiseks juba seitsmendat aastat järjest jõulukingituste kampaania, mille käigus on võimalik teha kingitusi (annetusi) Tartu, Pärnu, Valga, Viljandi, Virumaa (Rakvere), Läänemaa ja Võru varjupaikadele.

Kogutud raha läheb varjupaikade loomade ravikulude katmiseks või väga vajalike asjade ostmiseks – raha kulutamise täpsustab iga varjupaik oma vajaduste järgi. Arvete esitamiseks on varjupaikadel aega kuni 31.märts 2016.

Iga annetaja saab valida, millisele varjupaigale tema annetus läheb. See tuleb pangaülekandesse märkida!
Kui annetaja ei märgi ülekande selgitusse, et ei soovi enda nime avalikustamist, siis lisame kampaania kodulehtedele kõikide annetajate nimed. Kui annetajateks on grupp inimesi, siis kirjutavad nad selgitusse lisaks enda grupi nime (näiteks kooli ja klassi nimi, firma nimi vms) ja selle nime lisame ka kodulehele (mitte ülekande tegija nime).

Raha tuleb kanda MTÜ AUH arvelduskontole:

SEB EE861010220094983013
Swedbank EE042200221044497759

Saaja: MTÜ AUH

Selgitusse tuleb märkida:
* sõna “kingitus“, kui soovid, et sinu annetus jaguneks kõigi kampaanias osalevate varjupaikade vahel võrdselt; või
* varjupaiga nimi ehk sõna: “Tartu”, “Viljandi”, “Võru”, “Valga”, “Pärnu”, “Läänemaa” või “Virumaa”, kui soovid toetada mõnda konkreetset varjupaika; ja
* annetaja nimi (kui annetajaks on näiteks ühe klassi/kooli õpilased, siis selle klassi/kooli nimi).
* NB! Kui sa ei soovi oma nime avalikustamist kampaania kodulehel olevas annetajate nimekirjades, siis tuleb selgitusse lisaks märkida “ei soovi nime avalikustamist” (Võib ka kuidagi vabas vormis seda märkida, peaasi, et oleks arusaadav!).
* Kuna MTÜ AUH on ka tulumaksu soodustustega mittetulundusühingute nimekirjas, siis tuleb annetustelt tulumaksutagastuse saamiseks selgitusse kirjutada oma isikukood.

Seega võiks selgitusse kirjutatav tekst olla (maksimaalselt) järgmine:
“Kingitus, Heli Kopter, ei soovi nime avalikustamist, (isikukood:) 1234567890”
või näiteks:
“Tartu, Heli Kopter, ei soovi nime avalikustamist, (isikukood:) 1234567890”

Annetada saab ka SMS’i teel, saates sõna “AUH” numbrile 13017. Sõnumi hind on 3.20€.