Suurepäraselt hea meel on teatada, et viis toredat massööri on otsustanud 12.-18.jaanuaril 2017 teha massaaže MTÜ AUH tegevuse toetuseks.
Massaažid toimuvad Tallinnas, Bella Beauty ilusalongis (Masina 22).

Tee uus aasta loomadele imeliseks!. Oleme 5 massööri, kes soovivad uut aastat alustada positiivselt, tehes heaategevusprojekti toetamaks “MTÜ AUH!” tegevust.
Tule lase end hellitada meie massöööridel ja toetad sellega ka abivajavaid loomi.

Perioodil 12-18 jaanuar on võimalus tulla teil meie massööride juurde hommikust õhtuni. Valikus on 7 erinevat massaažiliiki.
Tulu läheb läheb Mtü Auh tegevuse toetuseks.

Pakume järgnevaid massaažiliike:
Klassikaline massaaž on levinuim massaaziliik Lääne kultuuriruumis. Meil tehtav nn. klassikaline massaaž baseerub rootsi massaažil. Lähtuvalt kliendi soovist ja vajadustest tehakse massaaži õliga või ilma, kogu kehale või lokaalselt. Massaaž mõjub tasakaalustavalt psüühikale, lõõgastavalt lihaskonnale, aktiveerivalt lümfi- ja vereringele ning immuunsüsteemile tõstes keha vastupanuvõimet haigustele.
1h – 20 €

Spordimassaaž-Spordimassaaž on mõeldud eelkõige sportlikule ja kehaliselt aktiivsele inimesele. Spordimassaaž koosneb spetsiifilistest massaaživõtetest ja harjutustest, mis aitab kaasa sportlase/tervisesportlase saavutusvõime tõstmisele ja kiiremale taastumisele peale füüsilist pingutust.
1h -20 €

Kupu- ehk vaakummassaazi on ravi eesmärgil kasutatud sajandeid. Kupu- ehk vaakummassaazi toimemehhanism põhineb lümfi- ja vereringe aktiviseerimisel ning naha hüpereemia (nahaõhetuse) tekitamisel, mille kaudu mõjutatakse naharetseptoreid ja nendega seotud organsüsteeme. Kupumassaaž kombineeritakse klassikalise massaažiga. Kupumassaaž toetab külmetushaiguste ravi, leevendab liigeshaiguste vaevusi ja mõjub ennetavalt tselluliidi tekkimisele ja vähendab olemasolevat tselluliiti.
NB! Kuppudega tekitatud tugev vaakum võib esile kutsuda hematoome (verevalumeid). Ei sobi vasotoomiliste (veresoonte) probleemide puhul!
1h-20 €

Segmentmassaaž-Segmentmassaaž on intensiivne, kuivalt teostatav ravimassaaž selja ja kaela kindlatele piirkondadele, mille eesmärgiks on leevendada valu ning mõjutada närvisüsteemi kaudu lihaste, liigeste ja siseorganite tööd.
1h-20 €

Tselluliidi massaaž- seal kasutatakse spetsiaalseid lümfi- ja vereringet aktiveerivaid massaaživõtteid. Olenevalt näidustustele kasutatakse massaažis spetsiaalseid õlisid, kreeme, geele ja muid abivahendeid mille kaasabil tõhustatakse tselluliidist haaratud kehapiirkonna ainevahetust ja taastatakse naha elastsus. Tselluliidi olemasolul on tulemuse saavutamiseks vajalik massaažis käia regulaarselt ja läbida pikem massaažikuur. Sobib ka profülaktilisel eesmärgil vältimaks rasvaladestuste tekkimist.
1h- 20 €

Lümfimassaaž on õlita või kreemita teostatav õrn ravimassaaž lümfiringe stimuleerimiseks. Lümfimassaaž on mõjus meetod lümfi seiskusest/aeglustumisest tekkinud tursete korral. Regulaarne lümfimassaaž kiirendab ainevahetust, tugevdab immuunsusüsteemi ja ennetab tselluliidi tekkimist. Lümfimassaaž on tõhus ja paranemist soodustav peale kirurgilisi protseduure, mille käigus on läbi lõigatud lümfiteed ja muude traumade järgselt tekkinud tursete alandamiseks.
1h -20 €

On-site massaaž-Klassikalisel massaažil põhinev kiirmassaaž, et lõõgastada ja parendada lihaspingeid, verevarustust ja keskendumisvõimet. Keskendutakse selja, õlavöötme, kaela ja käte massaažile. Viiakse läbi spetsiaalsel toolil, kestvus 15-20 minutit. Kiire ja efektiivne massaaž, vabanemaks igapäevasest pingest.
20 minutit -10 €

ARVELDAMINE SULARAHAS!

Lisaks on meil kogumisnurk loomadele:
Esemed, mida meie neljajalgsed sõbrad ootavad::
1) rätikud, linad – loomade kuivatamiseks, pesakatteks
2) mänguasju
3) kassiliiva
4) toitu (konservid, krõbinad, ka maiused)
5) koertele jalutusrihmu
6) kassipuure, liivakaste

MTÜ-d AUH saab toetada saates SMS numbrile 13017 märksõnaga AUH. Sõnumi hind on 3,20 EUR.